Hea teada

Paigaldusjuhendid

KATUSEKATTE PAIGALDUSJUHENDID

ORIMA OHUTUSTOODETE JA VIHMAVEESÜSTEEMI PAIGALDUSJUHENDID

Katusesillad/Käiguteed

Lumetõkked

Rohkem paigaldusjuhendeid leiad Orima.ee ja Orima.fi lehtedelt!

Katuse- ja seinaredelid

Turvarööpad

Vihmaveesüsteemid

VIILHALLIDE PAIGALDUSJUHENDID

KANDVATE PROFIILIDE PAIGALDUSJUHENDID

Hooldusjuhendid
Sertifikaadid ja garantiid
Toimivusdeklaratsioonid
Värvikaart
Baasmaterjal

Terasleht tsingitakse ja kaetakse mitmesuguste kaitse- ja värvikihtidega. See tagab kõrge ja stabiilse kvaliteedi. Eelvärvitud teraslehtmaterjali kasutatakse peamiselt katuste katmiseks ja hoonete välisvooderduseks. 

Baasmaterjal

  • TERASPLEKK 0,45; 0,50; 0,60; 0,70 mm PAKSUSEGA
  • SH. KUUMTSINK 275 g/m2 (värvilised materjalid) ja 350 g/m2 (värvimata kujul)
  • KRUNTVÄRV
  • PINNAKATE/ ALUMISE POOLE KAITSEVÄRV
Pinnakatted

Pinnakatte all mõeldakse teraslehe viimistluse viimase e. pealmise kihi keemilist iseloomustust. Pinnakatet iseloomustab peamiselt vastupidavus mitmesugustele mõjudele, aga ka paksus, värv, välisilme jms.

PVC/HIARC

GreenCoat Hiarc pinnakattega plekk on eelkõige mõeldud kvaliteedilistele fassaadidele, kus on kõrged nõudmised, kuid saab kasutada ka katusetöödel.
Värvitoonid tavalised ja metallikvärvid. GreenCoat Hiarc-il on suurepärased ilmastikukindluse omadused ja talub hästi vormimist.
GreenCoat Hiarc pinnakatte tehniline**garantiiaeg on 50 aastat, esteetiline* garantiiaeg PUR pinnakattega toodetel on 25 aastat. Garantiitähtaeg algab ostu sooritamisest.

POLÜURETAANVÄRVKATE / PUR/PURAL

Eelistatuim pinnakate katuseprofiilplaatidel, sobiv ka fassaadidele. Polüuretaanvärvkatte silmatorkavalt headeks omadusteks on vastupidavus rasketes keskkonnatingimustes, ultraviolettkiirguse taluvus, keemiline püsivus, kena välimus. Polüuretaanvärvkatte ehk PURAL pinnakatte tehniline**garantiiaeg on 50 aastat, esteetiline* garantiiaeg PURAL pinnakattega toodetel on 25 aastat. Garantiitähtaeg algab ostu sooritamisest.

MATTPUR/ PURAL MATT

Uudne pinnakate, väga heade pinnakatte omadustega. MattPURAL pinnakate on väga vastupidav rasketes keskonnatingimustes, sarnaselt PURAL pinnakattele, hea ultraviolettkiirguse taluvus, keemiline püsivus, kena matt välimus. GreenCoat PURAL MATT  BT pinnakatte tehniline garantiiaeg on 50 aastat. Esteetiline garantiitähtaeg  GreenCoat PURAL MATT BTpinnakattega toodetel on 25 aastat. Garantiitähtaeg algab toote ostmise kuupäevast.

CROWN

Väga heade pinnakatte omadustega. Kergelt struktuurne matt pinnakate sobib hästi kasutamiseks katuseprofiilidel, fassaadidel, katusetarvikute tootmisel. Green Coat CROWN BT- pinnakatte tehniline garantii on 40 aastat. Esteetiline garantiitähtaeg PUREXTM pinnakattega toodetel on 15 aastat. Garantiiaeg algab toote ostmise kuupäevast.

POLÜESTER/ POL

Pinnakate sobib välispindadele, millele ei esitata kõrgeid nõudmisi ja sobib väga hästi sisepindadele. Polüester pinnakate sobib kasutamiseks katusetarvikute ja eriplekkide tootmisel. Polüester pinnakatte tehniline garantiiaeg on 30 aastat. Polüester pinnakattega toodete esteetiline garantiitähtaeg on 10 aastat.

Pinnakatete tüübid

  • PINNAKATE KAITSEB TSINKI LOODUSLIKU KULUMISE EEST JA ANNAB TOOTELE VÄLJANÄGEMISE
  • TSINK KAITSEB TERASPLEKKI KORRODEERUMISE EEST

Kvaliteediklassid:

* Esteetiline garantii katab Toote pinnakatte kestendamise, pragunemise või koorumise ja olulise või ebaühtlase värvimuutuse. Esteetiline garantiitähtaeg GreenCoat Hiarc BT,   Pural® BT ja Pural® matt BT pinnakattega toodetel on kakskümmend (25) aastat, GreenCoat Crown ™ BT pinnakattega toodetel viisteist (15) aastat ning Polüester  matt pinnakattega toodetel kümme (10) aastat.

** Tehniline garantii katab Toodet läbiva korrosiooni st. et Tootele ei teki roostest põhjustatud auke. Tehniline garantiitähtaeg antakse GreenCoat Hiarc BT,   Pural® BT ja Pural® matt BT pinnakattega toodetel on viiskümmend (50) aastat, GreenCoat Crown ™ BT pinnakattega toodetel nelikümmend (40) aastat ning Polüester pinnakattega toodetel kolmkümmend (30) aastat kehtib (kehtib SSAB valmistatud materjalidele).

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!