Ehitajale

WECKMAN ON ASJALIK PARTNER EHITAJALE

Kui otsite kogemust ja pädevust katuseehituse vallas, siis võtke ühendust Weckmaniga. Pakume turu laiemat teraskatuste valikut. Oleme teeninud professionaalide usalduse valmistades vastupidavaid, lihtsalt hooldatavaid, kvaliteetseid ja kõrge lõppviimistlusega katuseprofiile juba 60 aastat.

Meie valikus on kivi-, valts-ja trapetskujuga profiilid, kandvad profiilplaadid ja topeltvaltspaanid. Kandvaid profiilplaate  kasutatakse suuremate ehituste katuse- ning kandekonstruktsioonides.

Meie kliendid on nii väiksemad kui suuremad ehitusettevõtted, paigaldajad, kinnisvara arendajad, masinaehituse ja tööstuse ettevõtted   ning   avalik sektor.

Weckmani teraskatteid ja konstruktsioone kasutatakse elamute katuse-ehituses,  kaubanduskeskuste, haiglate, kirikute, ärimajade ja muude suurte ehitiste uute katuste konstruktisoonides või  katuste renoveerimisel.

Arhitektide ja konstruktoritega  teeme vajadusel koostööd  projekteerimise etapis. Meie poolt on kasutamiseks kandvate profiilplaatide  projekteerimiseks Optimi programm ja HC komposiitplaatide projekteerimise programm.

Meil on uus toode Weckman GEO-45, mis on mõeldud maapinda rajatavate trasside kaeviku põhja kandevõime kindlustamiseks.