Remont

KATUS ON SINU KODU OLULISIM KAITSE

Katuse seisukord on hoone pika elutsükli jaoks ülioluline. Katust tuleks regulaarselt kontrollida ja vajadusel vahetada vastupidava teraskatusega, et tagada teie kodule parim kaitse. Kahjuks päris tihti jätab omanik katuse siiski looduse meelevalda ja hoolitsemata. Lekkiv katus lagundab konstruktsioonid kiiresti, mille tõttu suurenevad remondikulud. Õigeaegselt katuseremonti tehes väldite niiskuse ja puidumädanike kahjustusi ning hoolitsete oma pere tervise ja heaolu eest. Pange ka tähele, et kahju tekkimisel tuleb kindlustusseltsile tõestada, et katust on hooldatud vastavalt juhistele ja et kahju ei ole põhjustatud hooldamata jätmise või ülevaatuste puudumistest.

KATUSTE TÄISLAHENDUSED

Weckmani katuseparandus- ja paigalduspartnerite võrk on Eesti suurim. Leidke allpool asuvalt lingilt teile sobivaim Weckmani koostööpartner.

Weckmani partnerid on väljaõppinud ja kogenud ettevõtted, kes paigaldavad Weckmani teraskatuseid juba mitmeid aastaid. Meie paigalduspartnerid on tippspetsialistid ja viivad katuse renoveerimise läbi kvaliteetselt, kiiresti ning töö on puhas nii katusel kui ka aias. Lepingu lõppedes võetakse ehitusjäätmed nõuetekohaselt ringlusse. Weckmani täielik katusepakett sisaldab testitud ja ühilduvaid katuse lisatarvikuid, katuse turvatooteid ja vihmaveesüsteemi.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!