Kontakt

AS ESCO WECKMAN EESTI

Aiandi tee 25
74001 Viimsi Harjumaa Eesti

Oleme avatud:
Kontor E-R 8.00-17.00
Ladu   E-R 8.30-16.30

Info: +372 5866 8887
Müük +372 605 5690
E-posti aadress: info@weckman.ee


Peep Siimon
Juhataja
peep@weckman.ee
+372 605 5450

Kaido Kiviorg
Tootmis- ja logistikajuht
kaido.kiviorg@weckman.ee
+372 605 5455
+372 5021 105

Viive Rättel
Raamatupidamisteenus | Guipu OÜ
viive@weckman.ee
+372 5664 9707

Andrus Kikkas
Ärikliendihaldur
andrus@weckman.ee
+372 5620 3698

Jelena Ungefug
Müügiassistent
jelena@weckman.ee
+372 605 5690

TALLINN JA HARJUMAA

Anne Tomel
Katusepartner OÜ
Peterburi tee 73, Tallinn
anne@katusepartner.ee
+372 5684 4399

Alari Kald
Viimsi Plekksepad OÜ
Rohuneeme tee 4
alari.kald@hotmail.com
+372 502 4615

Kristjan Kald
Kaldkatuse OÜ
Rohuneeme tee 2
kald.kristjan@gmail.com
+372 56 659 784

Heiki Kase
Kase Hooldus OÜ
Weckman Katuste Kiirlahendused
Vesse 4, Tallinn
Tel/Faks 6371000
heiki@kasehooldus.ee
+372 511 7515

SAARE-, MUHU- JA HIIUMAA

Teet Tõnts 
Katuseprofiilid OÜ
info@katuseprofiilid.ee 
+372 56 999 122

BRIGAADID ÜLE EESTI

Indrek Roostar
Roostar OÜ
indrekroostar@hot.ee
+372 52 86 728

Erko Kepart
TaitoKatto OÜ
taitokatto@mail.ee  
+372 53 402 690

 

PÄRNUMAA

Jaanus Künnapas
Katus ja Fassaad OÜ
jaanus@weckman.ee
+372 5665 3010

TARTUMAA

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

Anne Tomel
Katusepartner OÜ
Kreutzwaldi 54 Võru
anne@katusepartner.ee
+372 5684 4399

Janar Saviir
Kohalik Kinnisvara OÜ
janar@kohalikkinnisvara.ee
+372 5551 2345

 

JÕGEVAMAA

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

LÄÄNEMAA

Janno Hansi
Niverox OÜ
info@niverox.ee
+372 5650 9557

IDA-VIRUMAA

Teet Enok
Plekipood OÜ
info@plekipood.ee
+372 520 0951

Arti Aia
Ecomod Ehitus OÜ
ecomodehitus@gmail.com
+372 5392 2344

LÄÄNE-VIRUMAA

Marko Kaljurand
Virumaa Katused OÜ
virumaa.katused@gmail.com
+372 5330 1455

VÕRU-, VALGA JA PÕLVAMAA

Anne Tomel
Katusepartner OÜ
Kreutzwaldi 54 Võru
anne@katusepartner.ee
+372 5684 439

Siim Zilmer
RNB Grupp OÜ
Kivi 27, võru
siim@weckman.ee
+372 5328 4919

RAPLAMAA

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!