Kontakt

AS ESCO Weckman Eesti

 

Aiandi tee 25
74001 Viimsi Harjumaa Eesti

 

Oleme avatud:
Kontor E-R 8.00-17.00
Ladu   E-R 8.30-16.30

 

Müük +372 605 5690
E-posti aadress: info@weckman.ee

 

NB! Kohapeal saab tasuda ainult sularahas.

Ees- ja perekonnanimi *
E-posti aadress *
Telefoninumber
Teema *
Sõnumi sisu *

Peep Siimon
Juhataja
peep@weckman.ee
+372 605 5450

 

Mari-Liis Liipa
Sekretär
mariliis@weckman.ee
+372 605 5691

Viive Rättel
Raamatupidamisteenus | Guipu OÜ
viive@weckman.ee
+372 5664 9707

Reelika Pani
Kliendihaldur
reelika@weckman.ee
+372 605 5695
+372 528 8450

Jelena Ungefug
Müügiassistent
jelena@weckman.ee
+372 605 5690

Tallinn ja Harjumaa

Vaiko Ülejõe
Katusepartner OÜ
Aiandi tee 25, Tallinn
info@katusepartner.ee
+372 528 3460

 

Viimsi Plekksepatööd OÜ
Rohuneeme tee 4
urmas.kald@hotmail.com
+372 502 4615

 

Heiki Kase
Kase Stiil OÜ
Vesse 4, Tallinn
heiki@kasestiil.ee
+372 511 7515

 

Piret Orloff
Alternova OÜ
Veerenni 56a, Tallinn
piret.orloff@alternova.ee
+372 5628 4626

Pärnumaa

Jaanus Künnapas
Katus ja Fassaad OÜ
jaanus@weckman.ee
+372 5665 3010

 

Jõgeva-ja Tartumaa

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

 

 

Rakvere ja Ida-Virumaa

Kain Kivisaar
Arbeiter Grupp OÜ
argrupp@hotmail.com
+372 5686 3083

 

Võrumaa

Siim Zimler

Piiri tn 2 (Piiri Ärimaja), Võru
siim@weckman.ee
+372 5328 4919