fbpx
 

Kontakt

AS ESCO Weckman Eesti

 

Aiandi tee 25
74001 Viimsi Harjumaa Eesti

 

Oleme avatud:
Kontor E-R 8.00-17.00
Ladu   E-R 8.30-16.30

 

Info: +372 5866 8887
Müük +372 605 5690
E-posti aadress: info@weckman.ee

 

NB! Kohapeal saab tasuda ainult sularahas.

Ees- ja perekonnanimi *
E-posti aadress *
Telefoninumber
Teema *
Sõnumi sisu *

Peep Siimon
Juhataja
peep@weckman.ee
+372 605 5450

 

 

Kaido Kiviorg
Tootmis- ja logistikajuht
kaido.kiviorg@weckman.ee
+372 605 5455
+372 5021 105

Viive Rättel
Raamatupidamisteenus | Guipu OÜ
viive@weckman.ee
+372 5664 9707

Reelika Pani
Kliendihaldur
reelika@weckman.ee
+372 605 5695
+372 528 8450

Andrus Kikkas
Ärikliendihaldur
andrus@weckman.ee
+372 5620 3698

Jelena Ungefug
Müügiassistent
jelena@weckman.ee
+372 605 5690

Tallinn ja Harjumaa

Anne Tomel

Katusepartner OÜ
Peterburi tee 73, Tallinn
anne@katusepartner.ee
+372 56844 399

 

Alari Kald

Viimsi Plekksepatööd OÜ
Rohuneeme tee 4
urmas.kald@hotmail.com
+372 502 4615

 

Heiki Kase
Kase Hooldus OÜ
Weckman Katuste Kiirlahendused
Vesse 4, Tallinn
Tel/Faks 6371000
heiki@kasehooldus.ee
+372 511 75 15

Pärnumaa

Jaanus Künnapas
Katus ja Fassaad OÜ
jaanus@weckman.ee
+372 5665 3010

 

Jõgeva-ja Tartumaa

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

 

Tartumaa

Janar Saviir

Kohalik Kinnisvara OÜ

janar@kohalikkinnisvara.ee

+372 55512345

 

Läänemaa

 

Janno Hansi
Niverox OÜ
info@niverox.ee
+372 5650 9557

 

 

Ida-Virumaa

Teet Enok
Plekipood OÜ (endine Katevara)
teet@katevara.ee
+372 520 0951

 

Arti Aia
Ecomod Ehitus OÜ
ecomodehitus@gmail.com
+372 5392 2344

 

Lääne-Virumaa

 

Marko Kaljurand
Virumaa Katused OÜ
virumaa.katused@gmail.com
+372 5330 1455

 

Carmen Lillepea
Vahva Plekksepp OÜ
carmen@vahvaplekksepp.eu
+372 5346 8877

 

Võru-, Valga ja Põlvamaa

 

Anne Tomel

Katusepartner OÜ
Kreutzwaldi 54 Võru
+372 56844399
anne@katusepartner.ee

 

Siim Zilmer

RNB Grupp OÜ
Kivi 27, võru
siim@weckman.ee
+372 5328 4919