fbpx
 

Katusetööd

Kui soovite vana maja katuse vahetust või uue maja katusekatte paigaldust, siis Weckman aitab. Teeme koostööd mitmete ehitus- ja paigaldusettevõtetega, kellel on piisavad plekitöö kogemused ja kõrge töö kvaliteet. Neist paljude põhitegevuseks ongi teraskatuste, profiilplekist fassaadide, kandvate profiilplaatide, eriplekkide, vihmaveesüsteemide, turvatoodete jne. paigaldus ja ehitustööd. Weckmani kvaliteedi tagavad kõrgekvaliteedilised tooted, kaasaegsed tootmisliinid ja paindlik klienditeenindus kõigil tellimuse täitmise etappidel.

Kui on soov vahetada vana katus uue katuse vastu või vajate hoopis uut katust koos paigaldusega, siis soovitame pöörduda meie koostööpartnerite poole.

Koostööpartnerid

Tallinn ja Harjumaa

Anne Tomel

Katusepartner OÜ
Peterburi tee 73, Tallinn
anne@katusepartner.ee
+372 56844 399

Alari Kald

Viimsi Plekksepatööd OÜ
Rohuneeme tee 4
urmas.kald@hotmail.com
+372 502 4615

Heiki Kase
Kase Hooldus OÜ
Weckman Katuste Kiirlahendused
Vesse 4, Tallinn
Tel/Faks 6371000
heiki@kasehooldus.ee
+372 511 75 15

 

Pärnumaa

Jaanus Künnapas
Katus ja Fassaad OÜ
jaanus@weckman.ee
+372 5665 3010

Jõgeva- ja Tartumaa

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

Janar Saviir

Kohalik Kinnisvara OÜ

janar@kohalikkinnisvara.ee

+372 55512345

Lääne- ja Ida-Virumaa

Teet Enok
Plekipood OÜ (endine Katevara)
teet@katevara.ee
+372 520 0951

 

Arti Aia
Ecomod Ehitus OÜ
ecomodehitus@gmail.com
+372 5392 234

Carmen Lillepea
Vahva Plekksepp OÜ
carmen@vahvaplekksepp.eu
+372 5346 8877

 

Marko Kaljurand
Virumaa Katused OÜ
virumaa.katused@gmail.com
+372 5330 1455

Läänemaa

Janno Hansi
Niverox OÜ
info@niverox.ee
+372 5650 9557

 

Võru-, Valga ja Põlvamaa

Anne Tomel

Katusepartner OÜ
Kreutzwaldi 54 Võru
+372 56844399
anne@katusepartner.ee

Siim Zilmer

RNB Grupp OÜ
Kivi 27, võru
siim@weckman.ee
+372 5328 4919

WECKMAN tooted vastavad ISO-9001:2015 standartile. Kõikidel WECKMAN toodetel on CE märgistus, kõik terasprofiilid täidavad EVS-EN 14782:2007; EN 17783:2013 nõuded. Kandvatele profiilidele on VTT kooskõlastused ja sertifikaadid.

Garantii

Weckmani profiilplaatide valmistamiseks kasutatakse tuntud tootjate kõrge kvaliteediga toorainet. Pinnatud profiilplaadid valmistatakse kahepoolse pinnakattega kuumtsingitud teraslehest. Pinnakatetele kehtivad terasevalmistaja poolt antud garantiitingimused. Kõik profiilid valmistatakse Eestis või Soomes. Profiilidel on CE märgistus.

WECKMAN PREMIUM 50

WECKMAN Premium on parim valik katusele, kui soovite katusele parimat väljanägemist ja vastupidavust. Tehniline kasutuse aeg 50 aastat. Pinnakatte garantii 20 aastat.

WECKMAN STANDARD 30

WECKMAN Standard 40 on vastupidav ja kvaliteetne valik igale katusele. Tehniline kasutusaeg 40 aastat. Pinnakatte garantii 15 aastat.

WECKMAN ECONOMY 30

WECKMAN Economy 30 on õige valik, kui vajate usaldusväärset vastupidavust soodsamalt. Tehniline kasutusaeg 30 aastat. Pinnakatte garantii 10 aastat.