Katusetööd

Kui soovite vana maja katuse vahetust või uue maja katusekatte paigaldust, siis Weckman aitab. Teeme koostööd mitmete ehitus- ja paigaldusettevõtetega, kellel on piisavad plekitöö kogemused ja kõrge töö kvaliteet. Neist paljude põhitegevuseks ongi teraskatuste, profiilplekist fassaadide, kandvate profiilplaatide, eriplekkide, vihmaveesüsteemide, turvatoodete jne. paigaldus ja ehitustööd. Weckmani kvaliteedi tagavad kõrgekvaliteedilised tooted, kaasaegsed tootmisliinid ja paindlik klienditeenindus kõigil tellimuse täitmise etappidel.

Kui on soov vahetada vana katus uue katuse vastu või vajate hoopis uut katust koos paigaldusega, siis soovitame pöörduda meie koostööpartnerite poole.

KOOSTÖÖPARTNERID

TALLINN JA HARJUMAA

Anne Tomel
Katusepartner OÜ
Peterburi tee 73, Tallinn
anne@katusepartner.ee
+372 5684 4399

Alari Kald
Viimsi Plekksepad OÜ
Rohuneeme tee 4
alari.kald@hotmail.com
+372 502 4615

Kristjan Kald
Kaldkatuse OÜ
Rohuneeme tee 2
kald.kristjan@gmail.com
+372 56 659 784

Heiki Kase
Kase Hooldus OÜ
Weckman Katuste Kiirlahendused
Vesse 4, Tallinn
Tel/Faks 6371000
heiki@kasehooldus.ee
+372 511 7515

SAARE-, MUHU- JA HIIUMAA

Teet Tõnts 
Katuseprofiilid OÜ
info@katuseprofiilid.ee 
+372 56 999 122

BRIGAADID ÜLE EESTI

Indrek Roostar
Roostar OÜ
indrekroostar@hot.ee
+372 52 86 728

Erko Kepart
TaitoKatto OÜ
taitokatto@mail.ee  
+372 53 402 690

 

PÄRNUMAA

Jaanus Künnapas
Katus ja Fassaad OÜ
jaanus@weckman.ee
+372 5665 3010

TARTUMAA

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

Anne Tomel
Katusepartner OÜ
Kreutzwaldi 54 Võru
anne@katusepartner.ee
+372 5684 4399

Janar Saviir
Kohalik Kinnisvara OÜ
janar@kohalikkinnisvara.ee
+372 5551 2345

 

JÕGEVAMAA

Egon-Einar Einberg
Triimon OÜ
Suur tn. 39, Jõgeva
egon@weckman.ee
+372 511 0675

LÄÄNEMAA

Janno Hansi
Niverox OÜ
info@niverox.ee
+372 5650 9557

IDA-VIRUMAA

Teet Enok
Plekipood OÜ
info@plekipood.ee
+372 520 0951

Arti Aia
Ecomod Ehitus OÜ
ecomodehitus@gmail.com
+372 5392 2344

LÄÄNE-VIRUMAA

Marko Kaljurand
Virumaa Katused OÜ
virumaa.katused@gmail.com
+372 5330 1455

VÕRU-, VALGA JA PÕLVAMAA

Anne Tomel
Katusepartner OÜ
Kreutzwaldi 54 Võru
anne@katusepartner.ee
+372 5684 439

Siim Zilmer
RNB Grupp OÜ
Kivi 27, võru
siim@weckman.ee
+372 5328 4919

RAPLAMAA

WECKMAN tooted vastavad ISO-9001:2015 standartile. Kõikidel WECKMAN toodetel on CE märgistus, kõik terasprofiilid täidavad EVS-EN 14782:2007; EN 17783:2013 nõuded. Kandvatele profiilidele on VTT kooskõlastused ja sertifikaadid.

GARANTII

Weckmani profiilplaatide valmistamiseks kasutatakse tuntud tootjate kõrge kvaliteediga toorainet. Pinnatud profiilplaadid valmistatakse kahepoolse pinnakattega kuumtsingitud teraslehest. Pinnakatetele kehtivad terasevalmistaja poolt antud garantiitingimused. Kõik profiilid valmistatakse Eestis või Soomes. Profiilidel on CE märgistus.

WECKMAN PREMIUM 50

WECKMAN Premium on parim valik katusele, kui soovite katusele parimat väljanägemist ja vastupidavust. Tehniline kasutuse aeg 50 aastat. Pinnakatte garantii 25 aastat.

WECKMAN STANDARD 30

WECKMAN Standard 40 on vastupidav ja kvaliteetne valik igale katusele. Tehniline kasutusaeg 40 aastat. Pinnakatte garantii 15 aastat.

WECKMAN ECONOMY 30

WECKMAN Economy 30 on õige valik, kui vajate usaldusväärset vastupidavust soodsamalt. Tehniline kasutusaeg 30 aastat. Pinnakatte garantii 10 aastat.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!