Korteriühistule

Weckman pakub laia teraskatuste valikut nii katuste renoveerimiseks kui ehituseks. Meie katused sobivad nii eramajadele, ridamajadele kui kortermajadele.

Weckmani teraskatused on kvaliteet, mida võid usaldada. Jätkuv tootearendus tagab, et meie tooted on kõrgekvaliteedilised, praktilised ning vastupidavad.

VALI SOBIV KATEGOORIA, ET VAADATA TOOTEID

WECKMAN VALTSPROFIILID

Valtsprofiiliga katuseid on tehtud juba aastasadu. Valtsitud katus annab hoonele kauni väljanägemise. Weckmani tootevalikus on nii kaasaegne valtsprofiil Elegant (Classic) kui ka klassikaline topeltvaltsprofiili Volts.

WECKMAN KIVIPROFIILID

Weckmani kivikujuga profiilidega katus muutub elavaks ja vaatamisväärsuseks. Valida on viie erineva profiili ja üle kuu erineva värvitooni vahel. Materjaliks on värvitud terasplekk paksusega 0,45-0,6mm.

WECKMAN LAINE- JA TRAPETSPROFIILID

Laine ja trapetsprofiilid sobivad igasugusele katusele. Võimalik valida kuue erineva ajatu profiili vahel, tsinkplekist või värvituna kõikides kvaliteediklassides.

PROFIILIPLAADID SEINA

Seinakatteks sobivaid Weckmani profiiliplaate toodetakse suures värvi-ja pinnakatte valikus. Profiilplekke võib seina paigaldada nii horisontaalselt kui vertikaalselt.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!