Weckman valtsprofiilid

UUE PÕLVKONNA VALTSPROFIILID

Valtsprofiiliga katuseid on tehtud juba aastasadu. Valtsitud katus annab hoonele kauni väljanägemise. Weckmani tootevalikust on uuendusliku lukustussüsteemiga, vaikne ja kõige parema ventileeritavusega valtsprofiil Progant ning klassikaline topeltvaltsprofiil Volts. 

Progant on saadaval kvaliteediklassides Premium 50 ja Standard 40. Teraspleki paksused 0,5mm ja 0,6mm. Topletvaltspaani Volts põhivalikus on tsinkkattega Z350  0,6mm pehme plekksepaplekk ja Premium 50 kvaliteediklassi kuuluv 0,6mm TINSMITH PRO plekk.

Okkaroheline
RR11

Helehall
RR21

Tumehall
RR23

Punane
RR29

Tumepruun
RR32

Must
RR33

Telliskivi punane
RR750

VAIKNE

Õigesti ehitatud katusekonstruktsioon on vaikne.

VENTILEERITAVUS

Nõuetele vastavad katused on katusetuulutusega.

SOBILIK

Sobib ka madalama kaldega katustele 1:7 (8°) ilma lisatihendusteta.

VASTUPIDAV

Kõrge kvaliteetiga ehitusteras tagab kuni 50-aastase tehnilise kasutusea.

KAUNIS DISAIN

Õigesti ehitatud katusekonstruktsioon on vaikne.

LIHTNE PAIGALDUS

Kaasaegne lukustuv valtsilahendus tagab kiire ja lihtsa paigalduse.

SOODNE

Vastupidav aastaringselt ning lihtsasti hooldatav

LAI VALIK

Palju erinevad pinnakatteid, värve ja teraslehe paksust.

TEHNILISED ANDMED

WECKMAN tooted vastavad ISO-9001:2015 standartile. Kõikidel WECKMAN toodetel on CE märgistus, kõik terasprofiilid täidavad EVS-EN 14782:2007; EN 17783:2013 nõuded. Kandvatele profiilidele on VTT kooskõlastused ja sertifikaadid.

GARANTII

Weckmani profiilplaatide valmistamiseks kasutatakse tuntud tootjate kõrge kvaliteediga toorainet. Pinnatud profiilplaadid valmistatakse kahepoolse pinnakattega kuumtsingitud teraslehest. Pinnakatetele kehtivad terasevalmistaja poolt antud garantiitingimused. Kõik profiilid valmistatakse Eestis või Soomes. Profiilidel on CE märgistus.

WECKMAN PREMIUM 50

WECKMAN Premium on parim valik katusele, kui soovite katusele parimat väljanägemist ja vastupidavust. Tehniline kasutuse aeg 50 aastat. Pinnakatte garantii 25 aastat.

WECKMAN STANDARD 30

WECKMAN Standard 40 on vastupidav ja kvaliteetne valik igale katusele. Tehniline kasutusaeg 40 aastat. Pinnakatte garantii 15 aastat.

WECKMAN ECONOMY 30

WECKMAN Economy 30 on õige valik, kui vajate usaldusväärset vastupidavust soodsamalt. Tehniline kasutusaeg 30 aastat. Pinnakatte garantii 10 aastat.