Weckmani teraskatus – iga majaomaniku terane valik

Weckmani teraskatus – iga majaomaniku terane valik

Mugavus ja kvaliteet mängivad elus väga olulist osa. Kujuta nüüd ette olukorda, kus lähed pööningule ning avastad, et kogu katusealune on märg. Või näiteks see, kui oled pleedi sisse mässituna diivanil istumas ja mõnusasti telekat vaatamas, kuni järsku tunned laest kukkuvat tilka enda peas. Nähtavasti on põhjus lekkivas katuses. Ilmselgelt tuleb seda vältimatult kontrollida ning vajadusel hakata mõtlema katuseremondi või -vahetuse peale. Kui valida teraskatus, siis Weckman partneritega on valmis aitama.


Katus olgu huviorbiidis

Teades Eestimaa ilmasid, peab katus olema valmis kõigeks – vihm, lumi ja isegi lõõskav päike panevad katuse korralikult proovile. Weckmani teraskatus on aga vastupidav, katuseprofiilid kvaliteetsed, kaitstes hoonet igasuguse ilmaga, ning pakkudes samal ajal ka silmailu igale majaomanikule.

Ei tohiks siiski unustada, et katus vajab regulaarset ülevaatust ja hooldust. Tõhusa ennetustegevusega väldime olukorda, kus väiksema katuseremondi asemel tuleb hakata hoopis kapitaalremonti tegema. Kui aga katuseremont on vältimatu, siis Weckmani koostööpartnerid annavad nõu ja ütlevad, mida ning millise maksumuse eest on vaja teha. On selge, et vettpidav teraskatus aitab säilitada majaomaniku vara väärtust.


Weckmani keskkonnasõbralikud katusetooted on pika elueaga

Katusematerjali vahetust ei tehta erinevatel põhjustel iga aasta, seepärast on oluline materjalide kvaliteet ja tootja garantiid. Weckmani katusetooted on sõltuvalt nende tehnilistest omadustest jagatud kolme kestvusklassi: Weckman Premium pakub 50 aastat, Weckman Standard 40 ja Weckman Economy 30 aastat garantiid. Sealjuures on Premium ja Standard toodetud uue põlvkonna GreenCoat®BT perekonna materjalidest, mis on tänu pinnakattes kasutatud biotehnoloogilistele lisanditele oluliselt keskkonnasõbralikumaks muudetud. Ei saa ka tähelepanuta jätta, et teraskatuse materjal on üle 90% taaskasutatav ning see toetab keskkonda säästvaid ringmajanduse põhimõtteid. Nii ei panusta Weckman mitte ainult inimeste, vaid kogu keskkonna heaollu. Ka Sinul on võimalust seda teha.


Ohutuse katusel tagavad õiged katusetarvikud

Kõikide katusehooldajate, korstnapühkijate kui ka väikeste propelleriga mehikeste hümn võiks olla üks tuntud eestikeelne laul, milles käiakse katuseid mööda. Kuna majaomanikul on kohustus kindlustada katusele pääsemise, seal liikumise ja hooldamise ohutus, siis tuleb katusele soetada ka õiged tarvikud. Samuti peab hoone lähiümbruses liikumine olema ohutu – lume ja jää alla kukkumist katuselt tuleb takistada. Siinkohal ei pea palju mõtlema, keda valida, sest Weckman oma koostööpartneritega pakuvad ORIMA katuse ohutus- ja turvatoodete laia valikut. Katuseredelid, evakuatsiooniredelid, seinaredelid, muu atribuutika (turvaköied, käiguteed, turvasiinid) – kõik need ohutus- ja turvalahendused annavad kindlustunde nii katusel liikujale kui ka majaomanikule. Ja kuna tali üldjuhul taeva ei jää, siis ORIMA lumetõkked kaitsevad lumelaviinide ja jäätükkide alla sadamise eest.


Weckmani ja ORIMA kaasaegsed, vastupidavad ja silmailu pakkuvad tooted kaitsevad hoonet ning tagavad pikaajalise meelerahu selle elanikele. Teraskatus on üks kindel ja terane valik!

 

 

 

 

 

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!