Progant masinvaltskatused ehivad Pärituule Residentse

Neeme külas vastvalminud Pärituule Residentse ehivad Progant masinvaltskatused, mis on värskelt valmistatud meie Viimsi tehases. Progant on uuendusliku lukustussüsteemiga, vaikse ja kõige parema ventileeritavusega valtsprofiil, millel on tehniline kasutusaeg 50, ja pinnakatte garantii kuni 25 aastat.

Sügisele vastu astudes oleme ühele poole saanud ning alustanud nii mõnegi märkimisväärt projektiga, tarnides suurel hulgal kandev profiile. Weckmani kandvaid profiiliplekke paigaldatakse tööstushoonetele, äripindadele, ladudele, kauplustele ning maneežidele. Sügis-talviseks hooajaks on meil lisaks pakkuda palju nii eramutele, ühistutele kui ka ehitusettevõtetele.

Neemel valmisid Pärituule Residentsid, mida ehivad Weckmani masinvaltskatused

Hiljuti valmisid Tallinna külje all looduskaunis Neeme külas neljakümnest ridaelamuboksist koosnev Pärituule Residentside-nimeline arendus. 

Weckman Viimsi tehases toodetud Progant-profiiliga masinvaltskatused paigaldas Katusepartner OÜ.

Pildid: Parituule.ee

Laagrisse ehitatakse Rimi jaotuskeskust, kus algas toote kandev profiil paigaldus

Laagris löödi mõnda aega tagasi kopp maha, et ehitada Rimile uus jaotuskeskus. Tänaseks on jõudnud ehitus nii kaugele, et paigaldatakse kandevprofiile, mida tarnisime Weckmani Vierumäki tehasest lausa 227 tonni jagu.

Peatöövõtja: INF Ehitus OÜ
Tellija: Rimi Eesti OÜ
Kandevkonstruktsioon (460 tonni): Exmet Group
Kandev profiil (227 tonni): Weckman Steel OY

Foto : Exmet Group

Eestlane on laadarahvas

Augusti alguses väisasime Hauka Laata, mis on pikima traditsiooniga laat Eestis. Messil oli suur rõõm näha tuttavaid ja koostööpartnereid, kohtuda uute klientidega ning tutvustada Weckmani ja Orima kvaliteetseid kandev profiile ja ohutustooteid.