Plekk-katus suveks & uus tootmisliin Progant

Weckmani katuse all töö juba ei rauge – plekk-katus ja katuse paigaldus on suvel täies hoos. Samuti on Weckmanil uus plekk-katus tootmisliin, mis varustatud tehnoloogia viimase sõnaga. Heidame pilgu ka mõningale valminud märkimisväärsele projektile Eestis.

Uus tootmisliin Progant

Pärast mõningast testperioodi ja peenhäälestust müriseb meie Aiandi tee tehases täisvõimsusel uus tootmisliin Progant, mis vahetab välja auväärse plekk-katus tootmisliini Elegant. Liini uuenduslik tehnoloogia kombineerib meie pikaajalise kogemuse tootmises ning katuste valmistamises.

Oma töös püüdleme pidevalt tehnoloogiate täiustamise poole, et tõsta kvaliteeti ja meisterlikkust, edendades seejuures jätkusuutlikkust.

 

Valmis Rakvere Lidl

Äsja avas uksed Rakvere külje all Ussimäel uus Lidl, mis on oma piirkonnas esimene Lidl kauplus. Avarat ja suletud netopinnaga 2 336 m²-ruutmeetrist hoonet oli meil au varustada Weckmani kvaliteetsete kandevprofiilidega, mida tarnisime 31 tonni meie Vierumäki tehasest. Tegu on 12. Lidl kauplusega Eestis ja esimese omanäolisega Lääne-Virumaal. 


Peatöövõtja: Ehitustrust AS
Tellija: Lidl Eesti OÜ

Valmisid luksuslikud Kopli 64 korterelamud 

Kalamajas valmis kaua tehtud kaunike Kalamaja Park Residence aadressil Kopli 64, kus aitasime kaasa 20 lukskorteri valmimisel. Hoonele lisavad elegantsust plekk-katus Weckmani katus ja Orima vihmaveesüsteemid.

Väisasime Maamessi!

Väisasime aprilli lõpus Tartus aset leidnud Maamessi, kus oli ülim rõõm näha tuttavaid ja koostööpartnereid, kohtuda uute klientidega ning tutvustada Maamessil lisaks Weckmani plekk-katusele ka põllumajandustehnikat.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!