Weckmanis toimus sertifitseeritud katuste paigaldajate titaantsingi koolitus ja praktika

Titaantsink on kvaliteetne materjal, mida kasutatakse katuste ja fassaadide kattena. Selleks, et tagada katuste õige paigaldus ja kvaliteetne tulemus, on oluline, et paigaldajad omaksid vajalikke teadmisi ja oskusi titaantsink pleki töötlemisel.

31. mail 2023 korraldas Hutton OÜ Viimsis titaantsingi sertifitseeritud paigalduskoolituse katuste paigaldajatele. Koolituse praktiline osa toimus Weckmani tehase ruumides, kus osalejad said õpetust koolitajatelt Alain Sally’lt VM Zincist ning Florian Heininger’ilt Zambelli RIB Roof’ist.

Koolituse praktilises osas keskenduti VM Zinc titaantsinkplekist katuste põhisõlmede, jootmisliidete ja ülipikkade RIB Roof paneelide paigaldamisele. Osalejad said lisaks teoreetilistele teadmistele ka võimaluse ise praktikas kätt proovida ning õpitut kinnistada.

Weckmani tehas on juba alates 2004. aastast tootnud titaantsinkplekist katuse- ja fassaadikatteid erinevatele objektidele. Nende hulgas on ka märkimisväärseid projekte nagu KUMU Kadriorus ja Arvo Pärdi Keskus Laulasmaal. 

Titaantsink plekist katuste ja fassaadide kasutamine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas materjali vastupidavus, ilmastikukindlus ja esteetiline välimus. Nõuetekohase paigalduse ja hoolduse korral võib titaantsinkplekist katuseid ja fassaade kasutada aastakümneid, pakkudes samal ajal kaitset ja silmapaistvat välimust ehitistele.

Weckmanis koolitame omi spetsialiste alatasa, et tagada pidev täiendõpe ja olulised oskused, mis annavad paigaldajatele võimaluse tutvuda uute tehnoloogiate, materjalide ja parimate praktikatega, et pakkuda võimalikku parimat teenust.

Arvo Pärdi keskus Laulasmaal.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!