See, kuivõrd tähtis on vihmaveerenn ja vihmaveesüsteemid ühele hoonele, võib paljudele tulla suure üllatusena, kuid katuselt otse alla kukkuv vesi teeb majale suurt kahju. Rääkimata välisilme kahjustamisest, rikub pinnasele kukkuv vesi ka fassaadi, maja konstruktsioone ning isegi vundamenti. Seetõttu on katust vahetades või renoveerides vaja väga tõsiselt mõelda ka vihmaveesüsteemide ja vihmaveerenn uuendamise peale ja sel puhul tasub pöörduda just suurte kogemustega ning head kvaliteeti pakkuvate spetsialistide poole. Weckmani poolt pakutavad vihmaveesüsteemid on tuntud brändi ORIMA tooted, kust leiab ka ühe müüduima artikli, vihmaveerenn.
Vihmaveerenn on hoone eluline element, mis hoiab fassaadi ja vundamendi aastakümneid korras.
Aeg-ajalt tuleb ette, et pakkumine vihmaveesüsteemile võib tunduda kliendile liiga kõrge. Muidugi varieeruvad ka projektide ja klientide eelarved, ent siinkohal nagu ka igas muus valdkonnas, valitseb üks ja sama universaalne reegel – kas tegu on kvaliteetse ehk kallima või ebakvaliteetse ehk odavama kaubaga, määrab hind. Siiski, sedavõrd vastutusrikkas valdkonnas nagu seda on hoonete vihmaveesüsteemid ja katuse ohutustooted, ei ole tulevikku vaadates mõistlik siiski kokku hoida.
Nii ümarad kui kandilised Orima vihmaveerennid ja -torud on valmistatud spetsiaalsest 0,55mm paksusest kuumtsingitud plekist, mis on mõlemalt poolt krunditud ja värvitud massiivsetes nanotehnoloogiat kasutavates värvikambrites. Sestap saab Orima ka südamerahus pakkuda oma toodangu juures 30-aastast garantiid.
Turul leidub muidugi ka odavamaid alternatiive – näiteks tavaliselt katuseplekist valmistatud rennid, mis on õhemad ja värvitud vaid ühelt poolt. Seega kui klient tellib tavalisest plekist endale näiteks punased rennid, siis punased on need vaid väljast. Sees, kus liiguvad sademed ja lehed ning käib nii füüsiline kui keemiline murenemine, ei kaitse plekki roostetamise eest miski, mis tähendab juba eos kiiremat läbikulumist.