Eesti Kaubandus-Tööstuskoda tunnustas Weckmani 25 aasta pikkuse eduka koostöö eest!

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda tunnustas Weckmani 25 aasta pikkuse eduka koostöö eest!


Poleks arvanudki, et juba 25 aastat on möödas sellest, kui Weckman ehk ESCO AS astus Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmeks. Selle pika aja jooksul on meil tekkinud tugev side, mis on loonud aluse edukaks koostööks Eesti ettevõtjate huvide esindamisel seadusloomes.

Selles protsessis hingega sees olles möödub aeg märkamatult kiiresti ja sestap tuli see päris suure üllatusena, saime hiljuti kirja Eesti Kaubandus-Tööstuskojalt, milles tunnustati ja avaldati tänusõnad pikaajalise suure panuse eest ettevõtjasõbralikuma majanduskeskkonna kujundamisse – väga meeldivad ja südantsoojendavad uudised!

Kogu selle aja vältel pole meie hoog ju raugenud. Seda kõnetab väga hästi fakt, et ainuüksi aastal 2020 esitasime koos Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga 185 arvamust eelnõude kohta, mis vajasid ettevõtjate sekkumist majanduskeskkonna säilitamiseks või arendamiseks. Viisime läbi ka lugematul hulgal kohtumisi otsustajatega, et tagada ettevõtjate huvide esindatus ka enne seaduste loomist või muutmist.

Meil on hea meel saada sellise tunnustuse osaks ning oleme Weckmanis siiralt tänulikud jätkuva koostöö eest Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga, mis aitab meil esindada ettevõtjate huve ja tagada ettevõtjasõbralik majanduskeskkond.

Aitäh Eesti Kaubandus-Tööstuskoda! Järgmised 25 aastat tulgu vähemalt sama produktiivsed!