ESCO AS-st sai esimene SSAB GreenCoat® Partner Eestis

ESCO AS-st sai esimene SSAB GreenCoat® Partner Eestis. 

GreenCoat® ESCO AS-st sai esimene SSAB GreenCoat®

 

SSAB nimetas Weckman Steeli tütarettevõtte ESCO AS-i esimeseks GreenCoat®-partneriks Eestis. Partnerlus SSAB-ga tähendab ESCO AS-ile õigust turustada oma tooteid GreenCoat® tootemärgiga.

GreenCoat® on SSAB innovaatiline ja keskkonnasõbralik tehases värvitud teraspleki kaubamärk katuse- ja seinakatetele ning vihmaveesüsteemidele. Unikaalne ja patenteeritud lahendus kasutab põhjamaist rapsiõli, millega on asendatud suur osa fossiilipõhistest lahustitest.

”SSAB ametlikuks partneriks nimetamise üle oleme väga uhked. Nüüd saame oma positsiooni Eesti turul veelgi tugevdada ja jätkata tunduvalt keskkonnateadlikumat tegevust. Partnerlus SSAB-ga on loomulik jätk meie pikaajalisele koostööle. Oleme jätkuvalt panustanud Eesti turule ja GreenCoat® toodetega saame keskkonnateadlikumale tarbijatele sammukese lähemale. Saame pakkuda jätkusuutlikumalt toodetud katuselahendusi” ütleb ESCO AS juhataja Peep Siimon.

ESCO AS on Eesti turul tuntud oma hea tarnevõimekuse poolest. Kõige levinumad värvivalikud on meie laos koheselt saadaval. Tänu sellele on ESCO AS ja tema partnerid saanud usalduväärseteks tarnijateks. SSAB partnerina saame pakkuda oma klientidele suuremat konkurentsieelist GreenCoat® patenteeritud biopõhiste BT- pinnakattega toodetega.