Weckman´i kontor/ tehas

AS ESCO Weckman Eesti

Aiandi tee 25, 74001 Viimsi Harjumaa, Eesti
Oleme avatud E-R 8.00-17.00
Ladu avatud E-R 8.30 – 16.30

NB! Kohapeal saab tasuda ainult sularahas.

Müük +372 605 5690,
GSM +372 504 7139,
e-mail: info@weckman.ee



Meeskond

Müügimeeskond

Reelika Pani
Kliendihaldur
tel. +372 605 5695
mob. +372 528 8450

reelika@weckman.ee

Hardi Aro  – HAIGUSLEHEL
Müügikonsultant
tel. +372 605 5692
hardi@weckman.ee

Liivi Malm
Müügiassistent
tel. +372 605 5690
mob. +372 504 7139

liivi@weckman.ee

liivi-thumbnail

Administratsioon

Peep Siimon
Juhataja
tel. +372 605 5450
 peep@weckman.ee

Signe Meidla
Sekretär
tel. +372 605 5691
 signe@weckman.ee

signe 4

Viive Rättel
Raamatupidamisteenus Guipu OÜ
tel. +372 5664 9707
viive@weckman.ee

Tehas

Peep Lahe – tootmisjuht  tel 605 5455; 5559 1651 peep.lahe[at]weckman.ee

Vello Viljus – liinioperaator
Kalmer Kiiver – vanem – liinioperaator
Rene Usar – liinioperaator
Heigo Pappel – liinioperaator